Café & shop

Doplňte potrebné tekutiny po návšteve solária v našom espresso bare! Vychutnajte si vynikajúcu taliansku kávu alebo horúcu čokoládu. Doprajte si malé potešenie a vyberte si niečo v našom obchode.

Pri opaľovaní je dôležité prijímať pravidelne tekutiny. Zastavte sa v našom espresso bare, kde vám ponúkame vynikajúcu taliansku kávu, horúcu čokoládu alebo čaj. Na výber máte aj z ponuky alko a nealko nápojov. Zahryznúť si môžete do chutných bagiet a cukroviniek.

Ak máte chuť na nákupy, potešíme vás výberom solárnej kozmetiky, ktorá je nevyhnutná pre správnu regeneráciu namáhanej pokožky.

Pretože je pred slnečnými lúčmi potrebné chrániť aj váš zrak, ponúkame vám na výber kvalitné slnečné okuliare. Dámy si u nás vyberú aj z ponuky bižutérie.

 


Solárna kozmetika

Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť.

Produkty modernej solárnej kozmetiky s individuálne namiešanými účinnými látkami z takmer výlučne prírodných materiálov nemajú prakticky žiadne vedľajšie účinky a nežiadúce následky.

Zákazníci si môžu byť istí, že boli použité výlučne uvádzané prísady a to v množstvách a koncentráciách, ktoré sú skutočne účinné. Povinnosť označovať výrobky a kontrola účinnosti prísad je zabezpečená na národnej úrovni ako aj smernicami EU.

Solárna kozmetika

  • podporuje účinnosť a ochranu pri opaľovaní
  • posiľňuje regeneračnú schopnosť kože a znižuje riziká UV- žiarenia
  • zabraňuje starnutiu kože
  • predlžuje účinok opaľovania
  • udržuje pružnosť a jemnosť pokožky

       

Detský kútik

O vaše slniečko sa postaráme v detskom kútiku. Deti, čo sa hrajú, nehnevajú :-)

U nás sa deti nudiť nebudú. Čaká na nich zábavný detský kútik, kde môžu čakať na svojich rodičov. Pripravené sú hračky, ceruzky, farbičky a papiere.

thumb

Priveďte vaše deti so sebou. Vy si doprajete oddych a my sa postaráme o vaše ratolesti v detskom kútiku.